položek
s DPH
  • Zobrazit

Omnibus Poslední šance, Drsná svatba, Město neřesti

čeština Jazyk
0129003Kód:
9788074611025EAN:
978-80-7461-102-5ISBN:

BB ART

Výrobce:
Ihned odesíláme
349  / ksBěžně s DPH:
149  / ksCena s DPH:
Ušetříte: 200  / ks (57,3%)
Množství:
ks Hlídat zboží na pokles ceny
Omnibus Poslední šance, Drsná svatba, Město neřesti

Popis: Omnibus Poslední šance, Drsná svatba, Město neřesti

V hlavní roli detektiv Spenser
Tyto svižně napsané detektivky skýtají fanouškům soukromého detektiva Spensera přesně ten druh četby, který od svého oblíbeného autora očekávají – spoustu přímočaré akce prošpikované vtipnými rozhovory s typicky úsporným a přitom mnohovrstevným stylem a přesvědčivě vykreslenými postavami.

Poslední šance
Hned od první chvíle, kdy se ve dveřích kanceláře soukromého detektiva Spensera objeví Dennis Doherty, větří problémy. Návštěvník se chová agresivně, nicméně obezřetně, jako všichni muži obávající se o své manželství. Přesto však Spenser prošetří podezřelé chování jeho manželky. Když se však ze zdánlivě jednoduchého případu stane komplikované vyšetřování s politickým podtextem, čelí Spenser doposud nejtěžší výzvě své kariéry: musí si zachovat chladnou hlavu, zatímco jeho přítelkyni Susan Silvermanové hrozí nebezpečí.

Drsná svatba
Heidi Bradshawová je zámožná, krásná a vlivná – a potřebuje pomoc od soukromého detektiva Spensera. Kupodivu však po Spenserovi nechce, aby ji před někým ochránil, ale aby jí dělal doprovod na svatbu její dcery. Spenser na zakázku kývne, ale na svatbě narazí do Šedivce, svého dávného úhlavního nepřítele, který ho kdysi téměř zabil. A pak už špatné zprávy následují rychle za sebou.

Město neřesti
Na detektiva Spensera se obrátí místní advokátka se zajímavým podezřením. Elizabeth Shawová se u bostonské právnické firmy specializuje na sepisování posledních vůlí a svěřeneckých fondů, a v průběhu let se spřátelila s řadou manželek zámožných postarších magnátů, pro které pracuje. A všechny tyto manželky mají společné jedno tajemství: jejich milencem je jistý Gary Eisenhower, který je nyní vydírá a chce peníze.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel PARZLICH s.r.o., nám Míru 1217, 768 24 Hulín, IČ 29233275, zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně
oddíl C, vložka 67364.

Partnerské weby:
www.nwt.cz  l  www.patro.cz  l  www.nwtsolar.cz  l  www.emea.cz  l  www.parzlich.cz  l  cloud.nwt.cz 

JavaScript musí být povolen