> KNIHY > Beletrie > Romány a povídky > Společenské > Poslední výročí

Poslední výročí

Liane Moriarty
Skladem
336 Kč
277,67 Kč bez DPH
ISBN:
978-80-249-3369-6
EAN:
9788024933696

Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu. Neudělala chybu, když tak lehkovážně pustila k vodě Thomase, nejhodnějšího muže, jakého kdy poznala? Sophie začíná mít pocit, že její život uvízl na mrtvém bodě, když jednoho dne zjistí, že jí Thomasova mazaná prateta z Ostrova počmáraných blahovičníků ve své závěti odkázala něco tak nečekaného, že tím Sophii jako pohádková kmotřička obrátí život úplně naruby.

Grace je krásná ledová královna a má všechno, o čem kdy snila: manžela, který ji miluje, a čerstvě narozeného syna. Jak se s tím ale vypořádá, když vidí, jak se Sophie na oba toužebně dívá?

Veronice se v životě nic nedaří a na všechny má dopal. Nejvíc na pratetu Connii za to, že umřela a že do své závěti zahrnula zrovna Sophii! Veronika je odhodlaná závěť napadnout a hnát celou „kauzu“ až před nejvyšší soud. A taky vyřešit záhadu Ostrova počmáraných blahovičníků a napsat o tom knihu! Ukázka z textu

Autor Moriarty, Liane
Druh Kniha
Edice Světový bestseller
Jazyk CZE
Počet stran 400
Rok vydání 201705
Vazba Pevná bez přebalu matná
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací