položek
s DPH
  • Zobrazit

Způsoby doručení a platby

Zásilky zasíláme prostřednictvím České Pošty a jsou doručeny od odeslání do druhého pracovního dne. O doručení jste informováni Českou poštou formou SMS, proto je důležité správně vyplnit kontaktní údaje. V případě nezastižení adresáta je zásilka ponechána 7 dní na Vaší pobočce České pošty. Při nevyzvednutí je zásilka odesílána zpět na adresu prodávajícího. Za opětovné zaslání účtujeme další poplatek za dopravu. 

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1000 Kč vč. DPH (po uplatnění všech slev) doručujeme zcela zdarma

Zboží odesíláme pouze v rámci České republiky.

Způsob dopravy

Cena vč. DPH

Dobírka

Balík DO RUKY

89 Kč

+ 35 Kč

Balík NA POŠTU

69 Kč

+ 35 Kč

Platba fakturou

+ 50 Kč ke zvolenému 
způsobu

-

Osobní odběr
(platba kartou on-line)

56 Kč

-Způsoby platby   


Dobírka Objednávku zaplatíte v hotovosti až při přebírání zboží od poštovního doručovatele. Při tomto způsobu doručení však k ceně poštovného účtujeme doběrečné 35 Kč.

Bankovní převod Platba je realizována bezhotovostním bankovním převodem. Zboží odesíláme po připsání celkové částky k úhradě včetně DPH na níže uvedený bankovní účet, vedený u Raiffeisenbank. Jako variabilní symbol nezapomeňte uvést své číslo objednávky!

Platební karta Při úhradě platební kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni do platebního systému. Transakce je zabezpečena pomocí řešení 3-D Secure a využívá platební bránu České spořitelny. Po autorizaci transakce z Vaší strany bude částka ihned odeslána. Tento způsob úhrady je zcela zdarma.

Platební karta (pro následné převzetí na odběrném místě) Pokud si přejete zboží vyzvednout na některém z odběrných míst, je nutné nejprve objednávku uhradit platební kartou on-line. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do platebního systému. Transakce je zabezpečena pomocí řešení 3-D Secure a využívá platební bránu České spořitelny. Po autorizaci transakce z Vaší strany bude částka ihned odeslána. Tento způsob úhrady je zcela zdarma, za výdej zboží na odběrných místech se však účtuje manipulační poplatek podle aktuálního ceníku.

Platba na fakturu Určeno pouze pro státní instituce, školy a knihovny. Na základě objednávky vám v případě schválení kreditního rámce vystavíme fakturu s dohodnutou splatností, kterou zasíláme pouze elektronicky. Objednávku je nutné uhradit na níže uvedený bankovní účet.

Číslo účtu pro bankovní převod:
2001009460/2010 (Fio Banka)
Jako variabilní symbol prosím uveďte své číslo objednávky!

Dále by Vás mohlo zajímat

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel PARZLICH s.r.o., nám Míru 1217, 768 24 Hulín, IČ 29233275, zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně  oddíl C, vložka 67364.
Facebook knihy.cz Instagram knihy.czPartnerské weby:  www.nwt.cz  l   www.nwtsolar.cz  l   www.emea.cz  l   www.parzlich.cz  l   cloud.nwt.cz 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.JavaScript musí být povolen