> Dopravy a platby

Dopravy a platby

Zásilky zasíláme prostřednictvím České Pošty a jsou doručeny od odeslání do druhého pracovního dne. O doručení jste informováni Českou poštou formou SMS, proto je důležité správně vyplnit kontaktní údaje. V případě nezastižení adresáta je zásilka ponechána 7 dní na Vaší pobočce České pošty. Při nevyzvednutí je zásilka odesílána zpět na adresu prodávajícího. Za opětovné zaslání účtujeme další poplatek za dopravu.


Doprava zdarma

Při objednávce nad 1200 Kč vč. DPH (po uplatnění všech slev) doručujeme zcela zdarma. Zboží odesíláme pouze v rámci České republiky.

Způsob dopravy

Cena vč. DPH

Dobírka

Balík DO RUKY

89 Kč

+ 35 Kč

Balík NA POŠTU

69 Kč

+ 35 Kč

Platba fakturou

+ 50 Kč ke zvolenému způsobu

-

Osobní odběr
(platba kartou on-line)

56 Kč

-

 

Způsoby platby

Dobírka - objednávku zaplatíte v hotovosti až při přebírání zboží od poštovního doručovatele. Při tomto způsobu doručení však k ceně poštovného účtujeme doběrečné 35 Kč.

Bankovní převod - platba je realizována bezhotovostním bankovním převodem. Zboží odesíláme po připsání celkové částky k úhradě včetně DPH na níže uvedený bankovní účet, vedený u Fio banky. Jako variabilní symbol nezapomeňte uvést své číslo objednávky!

Platební karta - při úhradě platební kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni do platebního systému. Transakce je zabezpečena pomocí řešení 3-D Secure a využívá platební bránu České spořitelny. Po autorizaci transakce z Vaší strany bude částka ihned odeslána. Tento způsob úhrady je zcela zdarma.

Platební karta (pro následné převzetí na odběrném místě) - pokud si přejete zboží vyzvednout na některém z odběrných míst, je nutné nejprve objednávku uhradit platební kartou on-line. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do platebního systému. Transakce je zabezpečena pomocí řešení 3-D Secure a využívá platební bránu České spořitelny. Po autorizaci transakce z Vaší strany bude částka ihned odeslána. Tento způsob úhrady je zcela zdarma, za výdej zboží na odběrných místech se však účtuje manipulační poplatek podle aktuálního ceníku.

Platba na fakturu - určeno pouze pro státní instituce, školy a knihovny. Na základě objednávky vám v případě schválení kreditního rámce vystavíme fakturu s dohodnutou splatností, kterou zasíláme pouze elektronicky. Objednávku je nutné uhradit na níže uvedený bankovní účet.

Číslo účtu pro bankovní převod
2001009460/2010 (Fio Banka)
Jako variabilní symbol prosím uveďte své číslo objednávky!

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací