> Dopravy a platby

Dopravy a platby

DOPRAVA

Zásilky zasíláme prostřednictvím České Pošty a balíkového přepravce Geis. Knižní balíčky jsou od odeslání objednávky doručeny do druhého pracovního dne. O doručení jste informováni formou SMS a emailu, proto je důležité správně vyplnit kontaktní údaje. Při nevyzvednutí je zásilka odesílána zpět na adresu prodávajícího. Za opětovné zaslání účtujeme další poplatek za dopravu.
 

  • Doprava zdarma je při objednávce nad 1200 Kč vč. DPH (po uplatnění všech slev).
  • Zboží odesíláme pouze v rámci České republiky.
     
Způsob dopravy Cena vč. DPH Popis
Balík NA POŠTU 69 Kč

Balík si vyzvednete na zvolené poště   do 7 dnů.

Více info →
 
Balík DO RUKY 89 Kč  
 Rozvážka až domů v pracovní dobu
 do druhého dne.
 V případě nepřítomnosti lze zboží         vyzvednout do 7 dnů na poště.
 
110 Kč
 Doručení knižních balíčků až
 do domu.
 

 

OSOBNÍ ODBĚR

Odběrová místa Cena vč. DPH Popis
Pobočky NWT 46 Kč
 Běžná doba doručení + 1 den

 Brno, Hulín, Kroměříž, Zlín
 
Knihcentrum Point 56 Kč
 Doručení běžně do druhého
 pracovního dne.
 BlanskoBrnoČeský TěšínHlučín
 Nový JičínOpavaLounyPraha,  Ostrava 
 
 ZPŮSOBY PLATBY

Platba Cena vč. DPH
Dobírka + 35 Kč
Platební karta ZDARMA
Bankovní převod ZDARMA
Faktura + 50 Kč
Benefity Café ZDARMA


 

Dobírka – objednávku zaplatíte v hotovosti až při přebírání zboží od poštovního doručovatele. Při tomto způsobu doručení však k ceně poštovného účtujeme doběrečné 35 Kč.

Bankovní převod – platba je realizována bezhotovostním bankovním převodem. Zboží odesíláme po připsání celkové částky k úhradě včetně DPH na níže uvedený bankovní účet, vedený u Fio banky. Jako variabilní symbol nezapomeňte uvést své číslo objednávky!

Platební karta – při úhradě platební kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni do platebního systému. Transakce je zabezpečena pomocí řešení 3D Secure a využívá platební bránu GP webpay. Po autorizaci transakce z Vaší strany bude částka ihned odeslána. Tento způsob úhrady je zcela zdarma.

Platební karta (pro následné převzetí na odběrném místě) - pokud si přejete zboží vyzvednout na některém z odběrných míst, je nutné nejprve objednávku uhradit platební kartou on-line. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do platebního systému. Transakce je zabezpečena pomocí řešení 3D Secure a využívá platební bránu GP webpay. Po autorizaci transakce z Vaší strany bude částka ihned odeslána. Tento způsob úhrady je zcela zdarma, za výdej zboží na odběrných místech se však účtuje manipulační poplatek podle aktuálního ceníku.

Platba na fakturu – určeno pouze pro státní instituce, školy a knihovny. Na základě objednávky vám v případě schválení kreditního rámce vystavíme fakturu s dohodnutou splatností, kterou zasíláme pouze elektronicky. Objednávku je nutné uhradit na níže uvedený bankovní účet.

Benefity Café – vztahuje se pouze na knihy. Při nákupu jiného typu zboží nelze tento způsob platby použít.
 

Číslo účtu pro bankovní převod
2001009460/2010 (Fio Banka)
Jako variabilní symbol prosím uveďte své číslo objednávky!

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací