> Beletrie > Detektivky, Thrillery, Horory > Thrillery > Dřív než ji najde

Dřív než ji najde

Skladem 5+ ks
132 Kč
Běžná cena 349 Kč
Ušetříte 217 Kč (62 %)

Důvody proč číst s námi?

Jsme knihomolové (60 tis. knih)

Ušetříme vaše peněženky (slevy až 85 %)

Nemáme knihy daleko (13 odběrných míst)

Dodáváme až do obýváku (zdarma nad 1200 Kč)

Všichni v poklidném městečku Silver Bay na pobřeží v Jersey ten příběh znají: jednohonedělního večera v září 1991 uspořádal Ramsey Miller večírek pro sousedy, a potom zavraždil svou krásnou ženu a tříletou dceru.

Všichni se ale pletou. Dcera unikla. Teď už jí bude osmnáct a má plné zuby života v utajení. Pod jménem Melanie Denisonová strávila posledních patnáct let v malém městě v Západní Virginii v rámci programu na ochranu svědků. Nikdy nemohla cestovat, chodit na školní plesy, dokonce nesměla mít doma ani připojení k internetu. Na každém kroku musela naopak dodržovat bezpečnostní opatření, protože Ramseyho Millera nikdy nechytili a on svou dceru možná stále hledá.

Navzdory přísným pravidlům Melanie navázala vztah s mladým učitelem z místní střední školy a je už deset týdnů těhotná. Nechce, aby se její dítě muselo schovávat jako ona. Vzepře se svým opatrovníkům a vezme věci do vlastních rukou. Melanie se vrací do Silver Bay a přitom doufá, že dokáže to, v čem úřady selhaly: najde svého otce dřív, než on najde ji.

Napínavý román Dřív než ji najde, s umně vetkaným Ramseyho příběhem odehrávajícím se během posledních tří dnů před brutální vraždou, přináší příběh o lásce a víře a strachu – a o tom, jak se ty nejdůležitější věci mohou děsivě zvrtnout, když se k nim až přespříliš upínáme.

Autor Kardos Michael
Druh Kniha
Jazyk Česky
Rok vydání 2017
Vazba Pevná s přebalem lesklá
ISBN 978-80-88096-63-4
EAN 9788088096634
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací