> Beletrie > Romány a povídky > Biografické > Jaroslav Marvan nejen o sobě

Jaroslav Marvan nejen o sobě

Zboží se již neprodává
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Autorizované literární vzpomínky jednoho z nejoblíbenějších českých herců.

Pro většinu z nás je svět divadla a filmu lákavou oázou, klidným i dobrodružným světem, ke kterému utíkáme, když si chceme odpočinout od každodenních starostí. Kniha Nejen o sobě nabízí tento únik ve formě vzpomínek na divadelní a filmový svět, jehož součástí se Jaroslav Marvan stal. Tato osobnost české kinematografie se na prahu svého života, pod vlivem svého přítele Petra Hořce, rozhodla sepsat vzpomínky na nezapomenutelné okamžiky své herecké kariéry.

Samotný název publikace Nejen o sobě dává znát, že si Jaroslav Marvan zachoval pokoru po celou dobu svého života. Své vzpomínání zaměřil nejen na sebe, ale také na své blízké kolegy. Čtenář se může seznámit s jeho divadelními začátky, s jeho činností v Divadle Vlasty Buriana, která nebyla vždycky bez mráčku kvůli problematické, ale zajímavé osobnosti pana ředitele.

Může se zdát, že kniha promlouvá spíše ke starším generacím, ale své si zde najdou také mladší čtenáři, kteří Marvana znají z filmů Anděl na horách, Dovolená s Andělem nebo ze seriálu Hříšní lidé města pražského.

Autor Hořec Petr, Marvan Jaroslav
Druh Kniha
Jazyk Česky
Počet stran 304
Rok vydání 2013
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
ISBN 978-80-87754-09-2
EAN 9788087754092
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací