> Naučná a odborná literatura > Zdravý životní styl > Klasická medicína > Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem

Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem

Skladem 5+ ks
275 Kč
Běžná cena 395 Kč
Ušetříte 120 Kč (30 %)

Důvody proč číst s námi?

Jsme knihomolové (60 tis. knih)

Ušetříme vaše peněženky (slevy až 85 %)

Nemáme knihy daleko (13 odběrných míst)

Dodáváme až do obýváku (zdarma nad 1200 Kč)

Současná diabetologie disponuje velmi účinným a široce strukturovaným farmakoterapeutickým "arzenálem", který spolu s moderní technikou významně změnil život velkého počtu nemocných s diabetem.

Moderní medicína dokáže pacientům prodloužit období bez komplikací a zajistit tak nadlouho kvalitu života srovnatelnou se zcela zdravým člověkem. Po delší době je však úspěch léčby diabetu stále více závislý na ochotě pacienta s nemocí bojovat. Psychologie a psychiatrie je však v diabetologii stále ještě podceňovaným tématem. Doc. Štechová proto vytvořila originální koncept knihy zacílené na odbornou, ale i laickou veřejnost - příběhy lidí ilustrující jednotlivé situace, kterým jsou pacienti s diabetem a jejich rodiny vystaveni, vždy s odborným komentářem psychologa, diabetologa či psychiatra. Výsledné vyznění knihy je pozitivní a motivující, mělo by vést pacienty k tomu, aby se nebáli své problémy včas řešit. Kniha pro nemocné s diabetem i pro jejich lékaře.

Druh Kniha
Edice Jessenius
Jazyk Česky
Počet stran 216
Rok vydání 2014
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN 978-80-7345-381-7
EAN 9788073453817
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací