Skryté síly mozku

Skladem 5+ ks
239 Kč
Běžná cena 288 Kč
Ušetříte 49 Kč (17 %)

Důvody proč číst s námi?

Jsme knihomolové (60 tis. knih)

Ušetříme vaše peněženky (slevy až 85 %)

Nemáme knihy daleko (13 odběrných míst)

Dodáváme až do obýváku (zdarma nad 1200 Kč)

"Zamíchejte mi balíček karet. Dejte mi 1 minutu, abych si mohl všechny karty prohlédnout, a řeknu vám zpaměti, jak jdou po sobě, zepředu nebo odzadu. Jmenujte mi kteroukoli kartu, a já vám řeknu, mezi kterými kartami je. Zamíchejte mi dvacet balíčků, dejte je na velkou hromadu a dokážu totéž. Mohu si zapamatovat cokoliv. Dejte mi padesát telefonních čísel – řeknu vám je rychleji, než je naleznete v seznamu. Napište náhodnou sekvenci jedniček a nul – může jich být dohromady tisíc, pokud se vejdu na jednu stránku – a já vám je přečtu zpaměti…“

Pokud chcete umět totéž, co o sobě tvrdí fenomenální autor této publikace, pak vám nabízíme možnost. Vtip je v tom, že NEMÁ zázračnější paměť než vy – pouze ji dokáže efektivně využívat.Hancockovy neuvěřitelně funkční metody jsou založeny na jednoduchých příbězích a obrázcích. Naučit se je může kdokoli.

Pokud si chcete dobře pamatovat jména a tváře, telefonní čísla, data schůzek a narozenin, cizí slova nebo látku ke zkoušce, neváhejte: tento přístupný a zábavný systém využití kapacity mozku je zaručeným způsobem, jak ze své paměti dostanete maximum.

Autor Hancock Jonathan
Druh Kniha
Jazyk Česky
Počet stran 254
Rok vydání 1997
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
ISBN 978-80-901989-7-5
EAN 9788090198975
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací